گزارش نمایشگاه شهر هاله

در روز 23 سپتامبر و از ساعت 2 تا 6 بعداز ظهر ، به مناسبت هفته فرهنگی ، نمایشگاه فرهنگی و هنری در شهر هاله و با 27 غرفه از کشورهای مختلف جهان برگزار شد . نمایندگی ساکسن آنهالت با همکاری هنرمند ایرانی خانم سهیلا مرادی و با موضوع “حقوق بشر از نگاه سهیلا مرادی” در این نمایشگاه شرکت کرد.
درغرفه ایران تابلوهایی با مضمون عدم آزادی زنان در ایران به تصویر کشیده شده بود .
DSC00086
همچنین نقشه ایران روی بنر بزرگی بروی بوم و در دسترس بازدیدکنندگان قرار گرفته بود تا در یک جمله نظر خود را درمورد حقوق بشر بنویسند .

DSC00090
حضور چهره های برجسته شهر ، دوربینهای تلویزیونی و حضور گسترده مردم بر جذابیت این نمایشگاه افزوده بود .
ابتدا شهردار شهر هاله به بازدید از غرفه ها پرداخت و از شرکت کنندگان در نمایشگاه تقدیر کرد .
DSC00105
سپس خانم موبک یکی دیگر از مسئولان رده بالای استان ، به بازدید از غرفه ها آمد و بدرخواست برگزار کنندگان جمله ای بروی بوم نوشت .
DSC00125
هر چه به زمان پایان نمایشگاه نزدیک میشدیم استقبال بازدید کنندگان بیشتر میشد . صدای دلنواز موزیک که توسط گروههایی از کشورهای مختلف اجرا میشد به جذابیت نمایشگاه اضافه میکرد .
DSC00161
نماینده تازه انتخاب شده شهر هاله ، یکی دیگر از بازدید کنندگان سرشناس غرفه کانون بود که با حوصله به بازدید از غرفه پرداخت و سئوالاتی از خانم مرادی در مورد تابلوها میکرد .
DSC00133
ایرانیان شهر هاله یکباره دیگر با حضور خود و حمایت از کانون و هنرمند شهر خود ، مورد تحسین همکاران کانون قرار گرفتند . دوستان با پخش آش شله زرد در بین بازدید کنندگان سعی در آشنایی بازدید کنندگان با دائقه ایرانی را داشتند .
DSC00181

DSC00168

سرانجام ودر ساعت 6 عصر این نمایشگاه به پایان رسید . یک روز خوب دیگه در کنار مردم خونگرم شهر هاله با خاطراتی خوب سپری شد .
DSC00199

DSC00201

تهیه گزارش : رامین توکل

این نوشته در گزارش ها ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

1 پاسخ به گزارش نمایشگاه شهر هاله

  1. بهار می‌گوید:

    بسیار عالی…
    برای ایرانیان خارج از کشور مایه افتخار است.

دیدگاه‌ها بسته هستند.